kristos napisał(a):

|
Nie widziałem Adamka i nie potrafię powiedzieć ,czy należy mu się kontrakt na poziomie czołówki ligi ,wiem tylko że już był taki facet co chciał kontrakt na poziomie Pawła B i nie dostał a teraz jest jednym z lepszych napastników w Europie.
|
no tak Lewandowski jest idealnym porównaniem.Człowieku zejdź na ziemie! Lewandowski miał 20 lat strzelał sporo w 1 i 2 lidze, chciała go cała Polska(i nie tylko), mógł wymagać wysokiego kontraktu i był już w tedy kilerem, typowym snajperem.A Adamek? po 1 Adamek ma juz 24 lata, po 2 statystyk też nie ma imponujących, są one przyzwoite, po 3 gra on w słabutkim Podbeskidziu w którym gra się na tzw."afere", Adamek to bardziej król zamieszania niż typowy napastnik.Mimo to chętnie bym go widział w Wiśle.
Uważasz, że zasługuje na takie zarobki jak choćby Genkov czy nawet słabo w porówniu do reszty składu Małecki?