|
Nie widziałem Adamka i nie potrafię powiedzieć ,czy należy mu się kontrakt na poziomie czołówki ligi ,wiem tylko że już był taki facet co chciał kontrakt na poziomie Pawła B i nie dostał a teraz jest jednym z lepszych napastników w Europie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|