|
Ktoś mnie uprzedził.. Pozycja Kulawika w klubie jest widać żadna. Coraz bardziej traktuje lekture newsow o Wiśle na zasadzie poprawy humoru. Po cholere ściągano Sarkiego na testy skoro i tak, nieważne jakby się na nich zaprezentował i jaką opinie wydałby trener, i tak odesłanoby go do domu ? Bednarz się posrał brzydko mówiąc. Wiadomo, że po to pojechał do Turcji aby też się mu przyjrzeć. Teraz ma pełno w gaciach po ostatnich porażkach transferowych więc nie chce brać na siebie kolejnego ryzyka, nawet kosztem sporu z trenerem.
Tez bym go nie bral, ale czy na Boga nie mozna tego zrobic bardziej profesjonalnie ? Przeciez to, ze facet, ktory ma w cv iles tam srednich lub bardzo srednich klubow, przez rok nie gral w pilke, przeciez to bez testow mozna powiedziec, ze nie bedzie wzmocnieniem. A tu robi sie kolejny cyrk, bo Bednarzowi sie raz udalo z Diazem i teraz liczy na powtorke.
Robak to samo. Jesli nie chce go zaden klub w Turcji, nawet z dolu tabeli, to co on moze soba teraz reprezentowac ?
|