Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 28.01.2013, 14:12
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ekscytowanie się tym, że Sikorski zdobył bramkę w meczu sparingowym po ponad 3 miesiącach od ostatniego gola brzmi śmiesznie.
Odwracasz kota ogonem kolego . Popatrz na forum kto sprowokował dyskusję nad trafieniem Sikorskiego. Nie Szprotson, Kartherop czy Grantar.. Nerwowo zareagowali, ci którzy z lubością mieszają Sikora z błotem.
Wszyscy sobie zdają sprawę że 1 trafienie w sparingu w sytuacji gdy można było strzelić 3 bramki nie czyni z Sikorskiego czołowego snajpera Wisły zwłaszcza biorąc pod uwagę etap przygotowań.
Nie rozumiem więc nerwowości niektórych.
Na pewno znajdziecie powód by wyszydzać Sikorskiego ..... wiele trzeba ?
Gwiazda Bałkan trafia w bramkę 1 raz w meczu i to ...dośrodkowując (!), nie strzela karnego - jest ok ! krytyka ? ależ skąd !! o szyderstwa ani nikt nawet nie pomyśli ..
Do glebienia jest Sikorski , a niektórzy chyba osiągają szczytowanie gdy wymyślą jakieś super złośliwe czy wręcz chamskie określenie ... no fakt obok klaskają ... podobni .. jest ekstaza .....

A to, że dla kilku osób z forum jest to żenujące ..... i nie tak rozumieją kibicowanie Wiśle i jej zawodnikom ....?
Trudno - uroki demokracji - elita forum musi ją tolerować.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując