westersyl napisał(a):

Czy Patryk to na pewno z nr. 19? Już dawno nie grał tyle dla zespołu. Bardzo ładna akcja od 1:16, wreszcie jakiś pomysł na wyprowadzenie piłki od tyłu.
Staramy się szybciej, ryzykowniej inicjować i kończyć akcje przy mniejszej ilości podań. Więcej zawodników dynamicznie idzie do przodu. W naszej lidze nawet bramki Daniela nie powinny nikogo dziwić.