Belzebub napisał(a):

Czołówką? Dla mnie czołówka to Haye, Powietkin, Czagajew, Wałujew, Pulev, Chisora, Wach... Poza -oczywiście Kliczko- tylko Areola jest gdziekolwiek klasyfikowany, więc owszem przeciwnicy dużo mocniejsi niż Ci Szpilki, ale żeby nazwać ich czołówką, to trzeba by mocno rozszerzyć to pojęcie..
|
Zgadzam się i popieram w pełni. Poza Kliczką i Areolą Adamek z nikim konkretnym nie walczył. Dla mnie to, że taki Adamek potrafi być wysoko klasyfikowany w rankingach to klasyczny przykład słabości obecnej wagi ciężkiej.