arti napisał(a):

|
No i że faktycznie wykopali P m.in.za to, że tak ich załatwił fizycznie. Napisałem to bo może w tym jest jakaś jaskółka nadziei na wiosnę - Kula zrobi tak jak trzeba i kopacze zaczną grać lepiej, nawet bez Maora. Cóż... pożyjemy-zobaczymy.
|
Pytanie jest tylko jedno, czy faktycznie Kula zrobi jak trzeba ... A to nie jest takie jednoznaczne ...