|
Poszukuje napastnika do Wisły, maksymalnie 1 milion €. FM 12 ale z patchem na ten sezon. Zbroje się przed europejskimi pucharami i potrzebuje kogoś bo samym Smolarkiem nie wygram a reszte napastników przemilczę. Jedynie Iliev coś strzela ale on u mnie jest rozgrywającym a nie napastnikiem. Sikorskiego nie mam. Ahmed Sokouna się u mnie nie sprawdził, Genkova sprzedałem. Więc jak mi Smolarek padnie nie mam kim grać jedynie skrzydłowi jakoś strzelają i Głowacki ( 7 goli w 22 meczach O.o) Więc jest tragedia. Gram taktyką 4-2-3-1 a w czasami 4-2-4 (z dwoma cofniętymi skrzydłowymi).
|