Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.01.2013, 19:18
remeks11 napisał(a):Wyświetl post
Jak słyszę wypowiedzi niektórych polityków np. Halickiego (zwrot odszkodowania) to się zastanawiam do jakich idiotów jest skierowana ta wymowa,. myślałem, ze to bez sensu bo....jednak już na Forum jest jeden idiota który to powtarza, a pewnie w życiu jest ich wielu, więc jednak partii rządzącej + Janusz P. warto robić takie wrzutki. Idioci złapią wszystko.
Brzydzę się politykami. Sztandar jest dla mnie nie ważny. Jak widzę/ słyszę ich TV to nóż mi się w kieszeni otwiera. Ale równie badzo mi nie dobrze kiedy widzę jak gloryfikuje się w tematach politycznych plityków spod znaku PIS, przeciez to takie samo zło jak teraz rządzące...
Odpowiedz cytując