Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20761
Stary 15.01.2013, 17:00
Cytat:
Bobku a wiesz może dlaczego Polki w Polsce nie rodzą, a te same Polki w Anglii mają średnio 2,4 dziecka? Teksty że to wina lat 90' to chyba jakieś żarty.
Napisalem: "Powodem ma byc katastrofa demograficzna, majaca swoj poczatek we wczesnych latach 90-tych, ktorej skutki zaczniemy odczuwac bardzo szybko."


Poprostu nie zostawiasz mi wyboru...






Wiele czynnikow zlozylo sie na to ze w Anglii jest polski baby boom, a w Polsce spadek ludnosci w iscie "drugowojennym" tempie. Jednym z nich jest na pewno to ze politycy albo zamiataja problem pod dywan, albo zabieraja sie do niego jakby chcieli a nie mogli. Drugim jest na pewno to ze w Anglii poziom zycia, ogolnie rzecz biorac, na duzo wyzszym poziomie stoi. I tak dalej.
Nie wiem, to temat na obszerna dyskusje.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 15.01.2013 o godz. 17:05.