Cytat:
|
Bobku a wiesz może dlaczego Polki w Polsce nie rodzą, a te same Polki w Anglii mają średnio 2,4 dziecka? Teksty że to wina lat 90' to chyba jakieś żarty.
|
Napisalem: "Powodem ma byc
katastrofa demograficzna, majaca swoj poczatek we wczesnych latach 90-tych, ktorej skutki zaczniemy odczuwac bardzo szybko."
Poprostu nie zostawiasz mi wyboru...
Wiele czynnikow zlozylo sie na to ze w Anglii jest polski baby boom, a w Polsce spadek ludnosci w iscie "drugowojennym" tempie. Jednym z nich jest na pewno to ze politycy albo zamiataja problem pod dywan, albo zabieraja sie do niego jakby chcieli a nie mogli. Drugim jest na pewno to ze w Anglii poziom zycia, ogolnie rzecz biorac, na duzo wyzszym poziomie stoi. I tak dalej.
Nie wiem, to temat na obszerna dyskusje.