Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 14.01.2013, 13:32
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Dosyc dziwne rozumowanie. Idac tym tropem chodzenie na Wisle to skrajny idiotyzm, bo chlopak zaczal chodzic na mecze, a potem wyladowal w wiezieniu bo pojechal kogos maczeta....Dosyc naciagana teoria nie sadzisz?

Jakby zacząć zbierać do puszek na Rynku na Wisłę to myślę że reakcje byłyby identyczne

Prywatne pieniądze można wydawać na wódkę, ale publiczna zbiórka zobowiązuje.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując