Pan Jotka napisał(a):

|
Dosyc dziwne rozumowanie. Idac tym tropem chodzenie na Wisle to skrajny idiotyzm, bo chlopak zaczal chodzic na mecze, a potem wyladowal w wiezieniu bo pojechal kogos maczeta....Dosyc naciagana teoria nie sadzisz?
|
Szczerze mówiąc nie widzę związku
Mam jak najgorsze zdanie o przystanku Woodstock i na tym poprzestańmy może, bo zaczynamy lecieć offtopem.