wislak68
napisalem; "Wrecz przeciwnie,
patriotyzm jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Z tym ze nie o Wasz patriotyzm mi chodzi"
wislak68;
"
Dlaczego taki światły człowiek i
"nowoczesny patriota" robi to wszystko z Hiszpanii

"
"
Dlaczego uważa że lepiej jest mu realizować "
nowoczesny polski patriotyzm" w ogarniętej kryzysem Hiszpanii niż przyjechać na "zieloną wyspę"

"
Przykro mi... zasluzyles;
Moge Ci tez "logika klasyczna" chlasnac; bywaja razy gdy mysl do akcji nie prowadzi.
Mam szczera nadzieje ze tym razem probujac zrozumiec co do Ciebie napisalem nie utkniesz na 5 czy 10 slowku od lewej. Trzymam kciuki!
P.S
Cytat:
|
sprzątać po psie (do tego akurat się nadajesz)
|
Argumentum ad personam; ot, domena ludzi ktorym brakuje racjonalnych argumentow.
Cytat:
oszczędzać (chyba na jedzeniu )
|
Wislaku68 juz Ci wyjasniam; podpunkt ten odnosi sie do dzialan w duchu poszanowania srodowiska przyrodniczego.