Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20629
Stary 07.01.2013, 00:25
wislak68

napisalem;
"Wrecz przeciwnie, patriotyzm jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Z tym ze nie o Wasz patriotyzm mi chodzi"

wislak68;
"Dlaczego taki światły człowiek i "nowoczesny patriota" robi to wszystko z Hiszpanii"
"Dlaczego uważa że lepiej jest mu realizować "nowoczesny polski patriotyzm" w ogarniętej kryzysem Hiszpanii niż przyjechać na "zieloną wyspę""

Przykro mi... zasluzyles;



Moge Ci tez "logika klasyczna" chlasnac; bywaja razy gdy mysl do akcji nie prowadzi.
Mam szczera nadzieje ze tym razem probujac zrozumiec co do Ciebie napisalem nie utkniesz na 5 czy 10 slowku od lewej. Trzymam kciuki!

P.S
Cytat:
sprzątać po psie (do tego akurat się nadajesz)
Argumentum ad personam; ot, domena ludzi ktorym brakuje racjonalnych argumentow.

Cytat:
oszczędzać (chyba na jedzeniu )
Wislaku68 juz Ci wyjasniam; podpunkt ten odnosi sie do dzialan w duchu poszanowania srodowiska przyrodniczego.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 07.01.2013 o godz. 00:27.