Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14755
Stary 05.01.2013, 14:59
AYALA zgadzam się z tobą ... nasza defensywa to tak na prawdę banda nieudaczników jeżeli nie pozbędziemy się ich to będzie dalej para olimpiada w obronie

Odpowiedz cytując