TymonPRO napisał(a):

|
Korzymowi? To już nie jest śmieszne to jest żałosne panie Bednarz,może z drugiej strony błoń kogoś weźmiemy ?
|
Biorąc pod uwagę tą wypowiedz:
Reporter: "Przed meczem z Zagłębiem Lubin Jan Frederiksen mówił, że oglądał na odprawach spotkania rywala, ale zupełnie nie kojarzy Szymona Pawłowskiego, którego miał kryć. Czy nie miał pan poczucia, że te wszystkie analizy taktyczne nie mają najmniejszego sensu, bo piłkarze i tak mają je... gdzieś?"
Tomasz Kulawik: "To świadczy tylko o zawodniku. Poza tym Frederiksen zagrał u mnie tylko w pierwszym meczu z Legią. Potem czasami wchodził z ławki, a w Lubinie wystąpił tylko dlatego, że z powodu kartek i kontuzji rozsypała się nam obrona. Pytanie, czy ja widzę takie jego podejście? Widzę. Dlatego u mnie nie grał."
To nie wiem czy może być gorzej niż jest.