Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#837
Stary 03.01.2013, 15:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że Bednarza na tyle nie ogarnia aby nie wpaść na ten pomysł ? Trener pod wodzą którego drużyna Górnika gra naprawdę dobry futbol podparty wynikami ponad stan. Jest dobrze przygotowana fizycznie, a trener wpłynął na to, że indywidualnie poszczególni zawodnicy zrobili krok do przodu. Dodają do tego, że temu trenowi kończy się kontrakt latem i jest "wiślakiem" a my odchudzimy do tego momentu mocno budżet to może JB wpadnie na ten pomysł.
Przykład Pawła Brożka nie dał Ci do myślenia widać...

Jakie odchudzanie budżetu ? Czy masz na myśli sprzedaż najwartościowszych piłkarzy, by mieć kasę na Nawałkę?
To po co on nam wtedy tu potrzebny, jeśli kasa pójdzie na jego kontrakt a zabawa w "salomona" może się skończyć równie dobrze wielką gównianą klapą!

Bo to że mu się na razie wiedzie nie znaczy że zaraz może nie wpaść w dołek, niestety tak to zazwyczaj bywa z takimi wyskokami a on jako trener jest doskonale tego świadomy.
Wiec domniemam że Nawałka idiotą nie jest, dlatego pewnie nie podejmie się pracy w Wiśle na zasadach pracy rodem z Górnika.

On nie jest cudotwórcą i majstersztykiem trenerskim a zarazem bystrym skautem w jednym... jest tym samym starym przeciętnym trenerem, który na swoje szczęście trafił do klubu z niewielkimi aspiracjami. Na tle żenujących "bogaczy" którym widmo bankructwa przyćmiewa logiczne myślenie a nerwowe ruchy sieją w szatniach zamęt, jego Górnik naprawdę prezentuje spokój, widmo spadku raczej grając w kratkę im nie grozi.

A następny będzie... B. Kaczmarek ! niech tylko Machaja opchną za bańke, to oj będzie się na forum działo!

My też tak chcemy! Bobo buduj u nas !
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.01.2013 o godz. 15:28.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując