Kocur napisał(a):

Wach w tym sensie że jest praktycznie nie do położenia - jeśli Kliczko nie dał rady to Adamek też nie.
A jakby Wachowi wszedł jeden cios to Tomek by zobaczył święta przed czasem 
Wach ma 2x mocniejszą łapę niż Cunningham
|
Ale też jest 2x wolniejszy od czarnego, co Adamkowi akurat na rękę. Na punkty by Wach nie wygrał, a znokautować szybkiego Adamka też by nie znokautował.
TymonPRO napisał(a):

jedno chyba wszyscy zgodnie przyznają walka była przednia
|
Walka była NUDNA.
I tak wole MMA (UFC

)