Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 23.12.2012, 10:45
Kocur napisał(a):Wyświetl post
WSTYD!!!
(...)
Pompowanie balonika że Adamek jest numerem 1 Polsce - jestem dziwnie przekonany że Wach to by położył i to w pierwszych rundach.
Co do tego, że przekręcili czarnego to w pełni się zgadzam. Ale Wach? Bez przesady.
Odpowiedz cytując