Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 23.12.2012, 10:07
WSTYD!!!

Adamek przegrał praktycznie większość rund. To że ma jakiś pas to gówno znaczy - walka ma być oceniana uczciwie - a tutaj przekręt jak kiedyś w walkach Marqueza z Pacmanem.


Pompowanie balonika że Adamek jest numerem 1 Polsce - jestem dziwnie przekonany że Wach to by położył i to w pierwszych rundach.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując