nero napisał(a):

Nie ogarniam do końca...
Małecki miał grać do czerwca 2013 w Turcji. Taka umowa obowiązuje między klubem tureckim i Wisłą. Do tego podpisywana jest druga umowa między Eskisehirsporem, a Małeckim w sprawie zarobków. Oni rozwiązali umowę z Małeckim czyli co? zapłacili mu z góry i powiedzieli spadaj? a co z umową zawartą z Wisłą? Kto ma teraz mu płacić od stycznia do czerwca? kto ma zapewnić mu miejsce do trenowania? opiekę lekarską? Wisła? dlaczego Wisła? Wisła np. nie ma dla niego miejsca do czerwca 2013.
Będę wdzięczny jak ktoś napisze coś więcej np. na jakimś podobnym przykładzie.
|
wydaje mi sie ze jest jedna umowa ktora reguluje dlugosc trwania wypozyczenia oraz to, kto i ile patrykowi płaci. Biorac pod uwage to co zrobił dziś Maly w
umowie musiał być zapis o możliwosc rozwiązania jej przed terminem. I od tego momentu formalnie Patryk jest graczem Wisły która płaci mu za kontrakt.
Zaskakuje mnie tylko to ze sam piłkarz rozwiązał tą umowa a nie klub...
