Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61100
Stary 11.12.2012, 21:05
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Tym czasem na Onecie Jerzy Engel zgłasza gotowość do prowadzenia Wisły...
Bzdura zapewne, tym bardziej że Wiślacki sezam ze skarbami został póki co(?) zatrzaśnięty, a kto jak kto, ale gruby za dziękuję albo czapkę gruszek "pracował" nie będzie.
Poza tym to d.pa nie trener. Choć o mało co a byłby tym, który spełnił największe marzenie Cupiała no i nasze.
Ostatnio edytowane przez arti : 11.12.2012 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując