Quorth napisał(a):

|
Tym czasem na Onecie Jerzy Engel zgłasza gotowość do prowadzenia Wisły...
|
Bzdura zapewne, tym bardziej że Wiślacki sezam ze skarbami został póki co(?) zatrzaśnięty, a kto jak kto, ale gruby za dziękuję albo czapkę gruszek "pracował" nie będzie.
Poza tym to d.pa nie trener. Choć o mało co a byłby tym, który spełnił największe marzenie Cupiała no i nasze.