Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61052
Stary 10.12.2012, 15:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przyznam, że mnie ten news załamał...
Jeśli łysy Jacuś nie potrafi napisać poprawnie pisma do innego klubu. Sprzedał Kirma za kasę za półroczne wypożyczenie. Możemy być pewni, że Wisła zapłaci kontrakt Milana do 2015 razem z odsetkami i czym tak jeszcze Milan będzie chciał
Odpowiedz cytując