wolfy napisał(a):

|
Przyznam, że mnie ten news załamał...
|
Jeśli łysy Jacuś nie potrafi napisać poprawnie pisma do innego klubu. Sprzedał Kirma za kasę za półroczne wypożyczenie. Możemy być pewni, że Wisła zapłaci kontrakt Milana do 2015 razem z odsetkami i czym tak jeszcze Milan będzie chciał
