Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 09.12.2012, 09:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dobry wynik - liczyłem na porażkę ale na taki w....... to nie a było lepiej.
Nie wiem w jakim kierunku to wszystko pójdzie ale wszystko na szczęście zostało obnażone.Domyślam się że i tak Łysy .......nie że to wina Probierza a Kula że po przygotowaniach to będzie inna drużyna.Wszyscy wiemy że to brednie więc jeśli w ogóle coś pozytywnego może się stać(w co osobiście nie wierze), to ten 'popis' powinien temu pomóc.Każdy inny wynik mógłby tylko rozmazać rzeczywistość.
Smuda.
Ja bym uważał, był Maaskant, wywalili go, bo myśleli, że gorzej być nie może.
Był Probierz, okazało się, że jednak może.
Smuda przyjdzie, ale nic nie zrobi, bo już meczów nie da się kupic
Raczej.
Odpowiedz cytując