tormenthor napisał(a):

No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.
Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.
|
Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?
Nie zakłamuj faktów, bo scenariusz jest inny. Nie stać nas na drogich zagranicznych piłkarzy + Garguła i odchodzimy od tego, ale w zamian nie ma ani polskiej Wisły, ani młodej Wisły tylko łapanka na zasadzie kto chce mniej ten lepszy. czyli ani model Legii z "drogim" szkoleniem młodych, ani Górnik Zabrze z tanim wyszukiwaniem w niższych ligach tylko łapanka jak swego czasu w Wodzisławiu. Tylko z kartą na ręku żeby się odbudować....
Tak nisko upadliśmy...