zim zum napisał(a):

|
Serdecznie przepraszam, ale Pan Tomasz Kulawik cały czas twierdzi,ze "Buni" jest w świetnej formie, a Sikorski bardzo mocno trenuje i jest w optymalnej formie. Więc część winy spada tylko i wyłącznie na niego.
|
Propaganda trwa w najlepsze. Przed każdym meczem słyszymy w jakiej to formie jest Sikorski, jak ciężko pracują na treningach, że widać w nich sportową złość... Pierwszy gwizdek i naszym oczom ukazują się kopacze nie umiejący wymienić kilka celnych podań.
Może tej drużynie potrzebny jest psycholog..?
Genkov nie umie strzelać? Melikson nie umie celnie podać?
Coś się dzieje w ich głowach.