Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.12.2012, 17:04
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.
Nie. On zawsze "wyglądał" tragicznie. Zawsze "wyglądał" żenująco na boisku. Zawsze jak się na nim pojawia to się kompromituje. Dobrze mógł wyglądać jak ktoś mu się tylko przyglądał jak wygląda na zdjęciu. Wtedy i tylko wtedy mógł dobrze wyglądać. Ale nie wiem, nie oceniam. Wolę kobitki.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
jeszcze jeden! jeszcze jeden
ja pie.dole jaka degrengolada :(
Za podobny wpis przy 3:0 z Karabachem dostałem bana na jakieś 3 miesiące.
Odpowiedz cytując