brylant17 napisał(a):

|
Na 14.Dobrze grajmy tym składem co jest przecież gorzej być nie może...
|
Pomyśl. Co da wystawienie chłopaków z ME? Zyskają niesamowite doświadczenie grając jeden mecz, przez niskiej temperaturze, od lepiej przygotowanych przeciwników? Na boisku będą "umierać" za Wisłę, patrząc jak Zagłębie ich klepie i zdobywa kolejne gole?
Nawoływanie do wystawiania młodzieży robi się już nudne. Jakby młodzież nadawała się do gry w ekstraklasie to już by grała, aż tak krótkowzroczny obecny trener nie jest.