borys napisał(a):

Jako, że łysy wąż w klubie jest już prawie 9 miesięcy wypadało by się go zapytać co się z tego urodziło. Niech wymieni owoce swojej pracy.
kadra gorsza, z finansami nie lepiej, wojna domowa w klubie, nikt z nowych zawodników się nie sprawdził, młodzież klubu nie uratowała.
No i co tak malo ostatnio tego pana w mediach?
Bardzo chciałbym przeczytać wywiad z w/w Panem przeprowadzony przez kogoś innego niż przez pracownika klubu.
|
Łysy wie, że z wolnymi mediami nie ma szans więc nosa do dziennikarzy nie wystawi.
Wszystkie transfery nie trafione - straty finansowe
Osłabienie drużyny z mistrzowskiej/około mistrzowskiej na dno tabeli - straty finansowe
Totalne dno jeśli chodzi o obsługę, catering, sprzedaż, kontakt z kibicami - straty finansowe
Bojkot kibiców - straty finansowe
Żeby nie było:
Bilety przez neta na +
Cały jego pomysł ratowania Wisły to sprzedać Meliksona (jeśli za Kirma wziął 300keuro) za Meliksona weźmie jakieś 1mln.
Aż boję się kolejnych "trafionych" transferów...