Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 03.12.2012, 12:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to nie chodzi o to ze on do tej druzyny kompletnie nie pasuje?
Dlaczego tak uważasz? On mimo wszystko przez te prawie 2 lata strzelił te kilkanaście goli dla Wisły, a Sikor, Romell czy nawet Boguski strzelili ile?
Dwa sensowne skrzydła i da radę, nie będzie ich no to będzie kopanina w tłoku.
Ostatnio edytowane przez arti : 03.12.2012 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując