szprotson napisał(a):

|
a to nie chodzi o to ze on do tej druzyny kompletnie nie pasuje?
|
Dlaczego tak uważasz? On mimo wszystko przez te prawie 2 lata strzelił te kilkanaście goli dla Wisły, a Sikor, Romell czy nawet Boguski strzelili ile?
Dwa sensowne skrzydła i da radę, nie będzie ich no to będzie kopanina w tłoku.