Pierwsza bramka Pareiki w 100%... rozprowadził akcje do boku i później sam zapakował piłkę do bramki. W zeszłym sezonie był to typowy średniak, jakoś tak 7-8 bramkarzy w lidze było lepszych a teraz to jeden z najsłabszych. Co do meczu to się nie wypowiem bo oglądałem w tym czasie Bayren - Borussia. Jedynie bramki... pierwsza Pareiki, następne dwie takie podwórkowe. Nic tylko podbijać Europę z taką grą w obronie bo przecież:
gizmo napisał(a):

|
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
|
PS. Znowu nie trafiłem wyniku :(