Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 02.12.2012, 12:49
Pierwsza bramka Pareiki w 100%... rozprowadził akcje do boku i później sam zapakował piłkę do bramki. W zeszłym sezonie był to typowy średniak, jakoś tak 7-8 bramkarzy w lidze było lepszych a teraz to jeden z najsłabszych. Co do meczu to się nie wypowiem bo oglądałem w tym czasie Bayren - Borussia. Jedynie bramki... pierwsza Pareiki, następne dwie takie podwórkowe. Nic tylko podbijać Europę z taką grą w obronie bo przecież:

gizmo napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
PS. Znowu nie trafiłem wyniku :(
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.12.2012 o godz. 12:52.
Odpowiedz cytując