Barti napisał(a):

|
jak tą Wisłę trzeba nienawidzić żeby lać tyle jadu...
|
A ja się zastanawiam, co trza mieć w głowie żeby sądzić że komentatorzy nienawidzą Wisły, szczególnie że przesadnie ją chwalili.
Co do kartki dla pana Milika - ewidentna , kolesiowi wyraźnie bije w dekiel a co do gola...napiszę tak - nie chciał bym by nam takiego gola unieważnili.
Ogólnie to nie było tragedii jeśli chodzi o grę, no ale że jesteśmy leszcze to wystarczyły 3 celne strzały.