Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.12.2012, 21:36
Barti napisał(a):Wyświetl post
jak tą Wisłę trzeba nienawidzić żeby lać tyle jadu...
A ja się zastanawiam, co trza mieć w głowie żeby sądzić że komentatorzy nienawidzą Wisły, szczególnie że przesadnie ją chwalili.
Co do kartki dla pana Milika - ewidentna , kolesiowi wyraźnie bije w dekiel a co do gola...napiszę tak - nie chciał bym by nam takiego gola unieważnili.
Ogólnie to nie było tragedii jeśli chodzi o grę, no ale że jesteśmy leszcze to wystarczyły 3 celne strzały.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując