Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26555
Stary 01.12.2012, 17:31
siostra kupiła netbooka,jakis asus eeepc. I to gowno nie ma sytemu w sobie, nie ma tez czytnika płyt dvd.
Wiem ze trzeba zrobic botowalnego usb i zainsalować windows. W tym problem ze ja winde to mam na płycie i to Xp. A szukam win7. Ktoś ma jakiegoś fajnego linka do dobrej wersji tego systemu?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując