Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3112
Stary 01.12.2012, 14:19
Mam pytanie: czy pomawianie ultrasów czy SKWK o defraudowanie pieniędzy ze zbiórek mieści się jeszcze w rozumieniu wolności słowa na tym forum? Czy takie mendy będą tolerowane?

Ja wszystko rozumiem, ale sugerowanie kradzieży pieniędzy bez jakichkolwiek dowodów to już chyba przekroczenie granicy przyzwoitości?

Post.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując