Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.11.2012, 12:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.

E tam mam nadzieję, że ktoś jeszcze pośpiewa o Gargule i Sikorskim i walną po hatricku

Jak naszym doping nie pomaga trzeba szukać innych dróg. Cel uświęca środki
Odpowiedz cytując