Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.11.2012, 11:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.
Czyli.. wygramy
Gdybym ja musiał obstawić jeden konkretny wynik to byłoby 0-0. Zwłaszcza jak pogoda się zj.bie - będzie deszczowo i ślisko - bdb warunki na brak bramek.
Odpowiedz cytując