Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.11.2012, 10:28
Grajki się obrażą na puste trybuny i zamiast standardowego grania na pół gwizdka teraz zagrają na 25% możliwości. Do przerwy 0:2 dla Górnika, w drugiej połowie Górnik już się będzie oszczędzał i nic nie wciśnie. Pareiko wyciągnie jakaś setkę, raz uratuje Wisłę słupek lub poprzeczka. W odpowiedzi Wisła strzeli przypadkowego gola w końcówce i skończy się 1:2.
Odpowiedz cytując