Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4207
Stary 28.11.2012, 16:43
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem ze powinniśmy olać pikników i nastawić się na ultras ponieważ maja mniejsze wymagania?
To przecież absurd.

BTW Policzcie kary i zobaczcie ile razy za to by można wymyć kible. Ekonomia jest brutalna. Albo czysty kibel albo odpalona raca.

Lukasz.
Mamy zdecydowanie za duży stadion dla każdego się znajdzie miejsce. Nie musimy wybierać pomiędzy jednymi a drugimi.
Odpowiedz cytując