Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 27.11.2012, 11:55
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Mecz jak mecz. Szału nie było ale 3 pkt są, mamy ostatnio w miare dobrą passe ale tak naprawde żadne zwycięstwo nie było w pełni przekonujące.
Nie ma co liczyć na "w pełni przekonujące zwycięstwa".
Nie mamy piłkarsko żadnej przewagi nad resztą ligowców, więc wszystkie wygrane będą na styku, chyba że się nam mecz jakoś super ułoży. Ale - na dobrą sprawę - nie potrafiliśmy zdominować Korony grając z przewagą dwóch zawodników...

Ale tak szczerze - która drużyna u nas wygrywa w pełni przekonująco?
Powód: ślepota
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.11.2012 o godz. 15:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując