Jagul napisał(a):

|
Mecz jak mecz. Szału nie było ale 3 pkt są, mamy ostatnio w miare dobrą passe ale tak naprawde żadne zwycięstwo nie było w pełni przekonujące.
|
Nie ma co liczyć na "w pełni przekonujące zwycięstwa".
Nie mamy piłkarsko żadnej przewagi nad resztą ligowców, więc wszystkie wygrane będą na styku, chyba że się nam mecz jakoś super ułoży. Ale - na dobrą sprawę - nie potrafiliśmy zdominować Korony grając z przewagą dwóch zawodników...
Ale tak szczerze - która drużyna u nas wygrywa w pełni przekonująco?