POtey napisał(a):

|
Marko parę razy źle się zachował, to raczej trzymał poziom i był w defensywie kiedy trzeba było i trzymał linię z innymi obrońcami.
|
Taa trzymał poziom, zwłaszcza kiedy podawał wszerz boiska wprost do przeciwnika. Dla mnie właśnie Burliga był wczoraj najlepszym obrońcą bo Chavez i Jaliens pokazali że w starciu z trochę szybszymi i lepszymi technicznie napastnikami niż drwale z Korony już gorzej sobie radzą.
POtey napisał(a):

|
Robienie na siłę z Burligi obrońcy wyrządzą mu tylko wielką krzywdę, bo to jest pomocnik tak jak FraMat napisał na dolną część I ligi.
|
O Piszczku też tak kiedyś mówiono. Zresztą na prawej obronie mamy gorszą sytuację kadrową niż w pomocy więc naprawdę nie widzę powodu dlaczego tak hejtujecie Burligę. Ściągnąć jeszcze Magierę z Górnika i mamy najlepszą parę bocznych obrońców od lat (inna sprawa że za dużej konkurencji nie ma, bo większość piłkarzy ściąganych na te właśnie pozycje to jakaś kpina).