Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 26.11.2012, 09:41
gizmo napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
Oby
Ale tak serio to sobie chyba jaja robisz... bez Meliksona, bez nowych-sensownych kopaczy w jego miejsce?
Daj nam Boże jeszcze ze 4 pkt w ostatnich kolejkach to będzie dość spokojna zima.
Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że może nam jakimś cudem kapnąć nawet 6pkt, ale może... i zero (tfutfutfu)
Odpowiedz cytując