Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
118
25.11.2012, 22:14
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo