węgorz2 napisał(a):

mozesz ,jesli brazowy standartowo wychodzacy z sufitu to faza (sprawdz kontrolka ) powinien swiecic jak wlaczysz wlacznik
,tak jak piszesz jesli to orginalna lampa kolory czarny i brazowy to kolory fazowe,mozesz je razem spiąc ,nie podłaczaj sie do niebieskiego( to minus) i do żółto zielonego (ochronny)
|
Dzięki - zaufałem producentom lampy i budowlańcom mieszkania że nie mieszali w kolorach kabli - czujnika nie mam.
Udało się, korków nie wybiło a mnie nie pieprznęło
