Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26514
Stary 25.11.2012, 13:21
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Elektrycy !

Włącznik pojedynczy a lampa pod sufit na 4 żarówki - ale chce je włączać wszystkie za jednym razem.

Czy mogę w kostce połączyć czarny i brązowy (fazy) razem a potem z brązowym co wychodzi z sufitu czy będzie o mnie w gazetach w poniedziałek ?
mozesz ,jesli brazowy standartowo wychodzacy z sufitu to faza (sprawdz kontrolka ) powinien swiecic jak wlaczysz wlacznik
,tak jak piszesz jesli to orginalna lampa kolory czarny i brazowy to kolory fazowe,mozesz je razem spiąc ,nie podłaczaj sie do niebieskiego( to minus) i do żółto zielonego (ochronny)
Odpowiedz cytując