Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.11.2012, 15:43
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
A co to ma wspólnego z tematem Ruch Chorzów : Wisła Kraków? Jak chcesz się wyżalić, to załóż sobie temat: " Mój drogi pamiętniku..." .

Co do meczu, to będzie toporne widowisko. Mam nadzieję, że uda się zdobyć jakieś punkty. Aczkolwiek patrząc kto może stanowić nasz blok defensywny, to modlę się, aby udało się strzelić bramkę. Bo wydaje mi się, że Ruch coś wbije... :/
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 23.11.2012 o godz. 16:03.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując