Jaroo1 napisał(a):

Zamach, zamach, zamach. Niezła beka. Udaremnienie, zamach byl prawdopodobny uhehe. Pilnowali goscia od roku, wiedzieli wszystko co zamierza zrobic i to jest udaremnienie zamachu? To bylo zagrozenie zamachem? Przeciez od roku wiedzieli co sie swieci i z tego co mozna wyczytac na necie to sami agenci ABW mieli brac udzial w akcji zamachowej a tamten typ tylko wszystko by ogarnial. Matrix jak s....ysyn. Wkrecili goscia, robili mu przez rok "srodowisko" pod cala akcje zeby 9 listopada go zlapac. Szkoda, ze tak samo sprawnie jak z tropieniem zamachow i robieniem raportow Millera nie idzie im z problemami ekonomicznymi chociazby
Ty jestes takim samym lemingiem tylko w druga strone bo twoim bogiem jest Kaczynski i PiS - ktorzy od 23 lat siedza w ukladzie i .... ich obchodza Polacy
|
Może byś udowodnił czymkolwiek że Kaczor siedzi w układzie ?. Czym to potwierdził w latach 2005-2007r?- czy to może tylko powtarzanie "mądrości" Korwina? Jakie jest inne wyjście anarchia czy Korwin?
A jeśli JK jest w układzie to czego sie tak boi PO,SLD,Palikot i PSL?
Choć co do zamachu to się z Tobą zgadzam. Wkrecili Brunonka a przez to społeczeństwo. Inwigilwoali chlopa rok , w jego grupie bylo 2 agentów ABW - wiec jakie zagrożenia jak sam słyszalem wypowiedz prokuratora Wrony który mówi że decyzja o zamchu została powzięta przez BK w lipcu tego roku .A rok go inwigilowali .