W Wiśle już myślą o zimowym oknie transferowym. Przy ul. Reymonta planują kolejny etap przebudowy drużyny. Jednym z piłkarzy, którym interesuje się "Biała Gwiazda", jest pomocnik Zagłębia Lubin, Szymon Pawłowski. Krakowski klub już sondował możliwość sprowadzenia Pawłowskiego na ul. Reymonta.(G.Krakowska)
Powtórka z rozrywki... za tydzień pewnie info o rozmowach z Traore, potem np. Teodorczyk...
