Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
20044
21.11.2012, 14:58
Ch**j z terrorystami !! My Jarka Smolenczyka nie oddamy !!
Miejsce na Multikleksie dla mediów niezależnych !!
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Jareczek gna !!! Ajjejo hej trotyl gol !!!
Ostatnio edytowane przez Piotrek87 : 21.11.2012 o godz. 15:06.
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87