Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20044
Stary 21.11.2012, 14:58
Ch**j z terrorystami !! My Jarka Smolenczyka nie oddamy !!

Miejsce na Multikleksie dla mediów niezależnych !!



Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Jareczek gna !!! Ajjejo hej trotyl gol !!!
Ostatnio edytowane przez Piotrek87 : 21.11.2012 o godz. 15:06.