Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 16.11.2012, 14:12
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1...paign=FB_TokFm

to też pewnie jest dezinformacją?
...to się pewnie zaniedlugo okaże. Zwłaszcza, że skoro od dezinformacji mowa, to niedawna konferencja prasowa Prokuratury Wojskowej [w tejże sprawie "trotylu"] okazała się być dezinformacyjnym majstersztykiem.
"Nie skłamać a prawdy nie powiedzieć".

Należy dodać, że obydwie Tutki były remontowane w Samarze.

---

Oczywiście, sprawa "trotylu ani nie wymazuje dotychczasowych i aż bijących po oczach kłamstw obecnego Rządu RP w sprawie tej Katastrofy
ani nie wymaże bezpośredniej odpowidzialnosci Rządu Rp za jej przygotowanie.

Począwszy od sprawy rozdzielenia delegacji na dwa dni, 7 i 10 kwietnia, poprzez kwestie organizacyjne takie jak przyporządkowanie konkretnego samolotu lub samolotów Prezydentowi, dokonanie czynności sprawdzających, przydzielenie ochrony BOR, "rozparcelowanie" pasażerów.
Prezydent RP nie posiada bowiem ani samolotów, ani własnej ochrony. Wszystkie te elementy, zapewnia Rząd RP.

Następnie, odpowiedzialność obecnego Rządu RP za przekazanie śledztwa dot. Katastrofy Rosjanom. W sytuacji, gdzie samolot należy do Rządu RP a konkretnie do MON czyli jest to samolot NATowski, z generałami NATO na pokładzie [nawiasem mówiąc, jeden z nich miał realne szanse objąć dowodzenie Sojuszem] i z najwyższym Dowódcą Sił Zbrojnych RP, Prezydentem,
jest to działanie nie tylko wbrew interesom Polski ale wbrew interesom Sojuszu Północnoatlantyckiego.
Ostatnio edytowane przez yarow : 16.11.2012 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując