Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19924
Stary 15.11.2012, 22:14
lazy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem Twój punkt widzenia. Jednak czy musimy wyznaczać sztuce (w tym wypadku filmowi) ramy w których ma się zawierać? Może też być tak, że jest to kino rozrywkowe, którego głównym zadaniem nie jest edukacja historyczna.
Kino rozrywkowe o polskim antysemityzmie i mordowaniu żydów przez polskich chłopów?



Pomijam fakt, że na film oburza się znacznie mniej ludzi niż na głupotę Stuhra Jr. Chciał być niepokorny, pouczać ciemne masy, wlazł na katedrę i zaraz w pierwszym zdaniu się z niej z hukiem spiedolił. Może Polaków ubodło to, że historię ich, ich przodków i rodzin chcą "odbrązawiać" cymbały?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2012 o godz. 22:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!