Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19884
Stary 14.11.2012, 16:55
lazy napisał(a):Wyświetl post
to o czym my tu rozmawiamy kolego serek.c2?
W obecnej chwili o Twojej nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. Czy Ty w ogóle posłuchałeś wywiadu, którego udzielił Stuhr? Dalej nie wiesz, o czym rozmawiamy?